Twitter jaunumi

Spikeball® komplekts

Spikeball® komplekts
Spikeball® komplekts Spikeball® komplekts Spikeball® komplekts Spikeball® komplekts Spikeball® komplekts Spikeball® komplekts
Zīmols: Spikeball®
Preces kods: SPBL000
Pieejamība: Ir pieejams
Cena: 80.00€
Bez Nodokļa: 66.12€

SPIKEBALL - Dinamiska spēle četriem spēlētājiem, ko var spēlēt gan telpās, gan brīvā dabā. Vispiemērotākā vieta spēlei ir smilšaina pludmale, zālājs, sporta zāle vai sniegs. Spikeball ir ātri apgūstams un tūlītēja jautrība ir garantēta.

IZKLAIDE PA 360 GRĀDIEM - Tiklīdz kā bumba ir spēlē, tā spēlētājiem vairs nav fiksētu pozīciju. Jebkurš spēlētājs bumbu var atsist jebkur - 360 grādu robežās ap tīklu.

 

SPĒLES NOTEIKUMI:

Laukuma sagatavošana - Savienojiet rāmja daļas kopā izveidojot apli, pievienojiet kājas, pēc tam uzāķējiet tīklu, to cieši nostiepjot. Spēles laukums ir gatavs spēlei.

Komandu sastāvi - Divas komandas, katrā pa diviem spēlētājiem, spēlē viena pret otru. Spēles sākumā komandas stāv viena pret otru. Spēles laikā spēlētājiem vairs nav konkrētu pozīciju.

Serve - Servējošais spēlētājs sit bumbu ar atvērtu plaukstu pa tīklu, pretinieku komandas spēlētāja virzienā. Ja bumba netiek sista pretinieka spēlētāja virzienā, serve ir jāatkārto. Nākošo servi izpilda komanda, kura uzvarējusi  iepriekšējo izspēli.

Spēle - Pēc serves izpildīšanas komanda, kura uzņem servi, savā starpā var izpildīt 2 saspēles sitienus. Bumba var tikt atsista ar vienu vai otru roku (bez dubulta kontakta kā tas ir pludmales volejbolā). Vēlākais pēc trešā sitiena bumba ir jāspēlē pret tīklu un tālāk tā jāuzņem pretinieku komandai. Spikeball bumba var tikt atsista ar jebkuru ķermeņa daļu, izņemot pēdu.

Punktu gūšana - Ja komanda nespēj atsist bumbu, tad pretinieku komanda saņem punktu. Pēc sitiena bumbai ir jāatsitas pret tīklu un jālido pāri tīkla rāmim. Ja bumba atkrīt atpakaļ uz tīkla, tad pretinieku komanda saņem punktu. Ja bumba pēc sitiena atsitas pret rāmi, arī tad pretinieka komanda saņem punktu. Pretinieka kavēšana vai traucēšana nav atļauta, tādā gadījumā izspēle jāatkārto. Tīšas pretinieka spēlētāja kavēšanas vai traucēšanas gadījumā pretinieku komanda tiek sodīta ar punktu traucētajai komandai.

Uzvarētājs - Komanda, kura pirmā gūst 21 punktu, turklāt ar 2 punktu distanci no pretinieka.

SPIKEBALL BABY!

 

Spikeball® komplektā ietilpst:

  • 5 x Spikeball kājas, kāju augstums ir 21cm, 10cm platas un 2,5cm biezas, svars - 165g
  • 5 x Spikeball rāmis ar āķiem, svars - 125g
  • 1 x Spikeball (spēles bumba), bumbas diametrs ir 9,5cm, svars - 68g
  • 1 x Spikeball tīkls, diametrs - 90cm
  • 1 x Spikeball soma, paredzēta komplekta glabāšanai un pārvietošanai, somas augstums - 70cm, platums - 34cm

Spikeball uzstādīšana ir ļoti ātra. Savienojiet piecas rāmja detaļas ar āķiem izveidojot apli, pievienojiet piecas kājas. Tad uzāķējiet tīklu uz āķiem to cieši nostiepjot. Gatava Spikeball laukuma diametrs ir 90cm. Beidzot spēli laukums ir ātri izjaucams un saliekams somā.

Ikviena Spikeball komplekta sastāvdaļa ir iegādājama atsevišķi, ja kaut kas saplīst vai pazūd, to ir viegli pasūtīt un nomainīt!

Rakstīt atsauksmi

Jūsu Vārds:


Jūsu atsauksme: Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu no redzamā attēla:Atslēgas vardi: spikeball
Darbojās uz: OpenCart bāzes.
SIA SportaFans © 2023